Emu aliejus

Emu aliejus

Prekės siunčiamos tiesiai iš gamintojo "Best Natures Cosmetic", Toronto, Ontario Provincijos. Pristatymo laikas 1-2 savaitės.

Mūsų siūlomas aliejus yra be priemaišų, grynas Australijos emu aliejus. Australijos emu aliejus yra brangiausias ir labiausiai vertinamas. Aliejaus kokybę lemia klimatinės sąlygos, kuriose paukštis auga ir apdirbimo būdas. Vertingiausias yra iš kaklo srities išgautas aliejus. Valymo metu iš šio gyvulinės kilmės produkto pašalinamos tik bakterijos ir kietosios dalelės. Šis aliejus yra valytas daug amžių Australų aborigenų naudojamais tradiciniais metodais, nenaudojant cheminių medžiagų, išsaugotos visos vertingosios savybės. Tinka ir saugusiems, ir vaikams. Кilmės šalis: Australija.

Moksliniais tyrimais nustatyta, kad Emu aliejus veiksmingas ir naudingas keliais aspektais (išsamiau skaitykite paspaudę ant pasirinktos temos nuorodos):

Itin sausos, jautrios ir probleminės odos priežiūrai.

Emu aliejus yra saugi, efektyvi naujagimių, vaikų odos priežiūros priemonė.

Emu aliejus plaukų priežiūrai. Plaukų slinkimui stabdyti.

Emu aliejus nealergizuoja, neužkemša porų ir atitinkamai nesukelia inkštirų susidarymo. Gerai įsigeria į odą, ją drėkina, neleidžia daugintis bakterijoms, nesukelia spuogų ir bėrimo. O tai labai svarbu tiek sveikos, tiek probleminės odos priežiūrai.

Žmonės su egzema dažniausiai netoleruoja jokios kosmetikos. Emu aliejus ne tik nedirgina, bet palengvina egzemos kamuojamų žmonių odos būklę, mažina niežėjimą, įsigeria į giluminius odos sluoksnius, drėkina giliai iš vidaus, nealergizuoja.

Pastebėta, jog emu aliejus teigiamai veikia plaukų augimą. Ekeperimetuojant nustatyta, jog daugiau kaip 80 proc. „miegančių“ plaukų folikulų tapo vėl aktyvūs. Todėl jis rekomenduojamas plinkantiems žmonėms. Taip pat tinka nuo pleiskanų, stiprina plaukus, skatina augimą, mažiną slinkimą.

Emu aliejus padeda pasiekti puikių rezultatų kosmetologijoje, kai kurie kosmetikos salonai jau atkreipė dėmesį į nuostabą keliančią jų savybę greitai susigerti į odą ir pasiekti giliausius jos sluoksnius. Derindami emu taukus su kitais komponentais, šie kosmetikos salonai pasiekia puikių rezultatų.