Muilai, prausikliai

Tinkamai pasirinktas muilas, padės išspręsti nėštumo metu atsiradusias odos problemas, tokias kaip sausumas, tempimas, strijos, spuogai, alergijos.

Venkite muilų su dirbtiniais kvapais ir dažiklias, emulsikliais, jie sausina odą ir palieką sunkiai nuplaunamą plėvelę. Mes rekomenduojame muilus pagamintus iš ekologiškų ingredientų. Natūralios priemonės nedirgina odos, nes jose nėra jokių kenksmingų ar alergiją sukeliančių medžiagų, tai gėlių ir medžių vaisių aliejai. Šių priemonių pagrindinis ingredientas yra taukmedžių, kakavos ir kiti sviestai ir aliejau. Taip pat juose rasite ramunėlių, medetkų, alijošių, japonų žaliosios arbatos, arbatmedžio aliejų.

Juose nėra parabenų, SLS, Sodium Laurethe Sulfate, Urea, DMDM, Phthalatų. Pastaruoju metu labai plačiai diskutuojama apie šių ingredientų žalą mūsų organizmui.

Norėdami geriau suprasti odos funkcijas bei priežiūrą, turėtume prisiminti jos sandarą.

Jūsų patogomui pateikiame išsamią informaciją apie odos sandarą, muilų sudėtį, kaip pasirinkti gerą, saugų muilą ir kokių muilų vengti. Visa tai skaitykite paspaudę ant pasirinktos temos nuorodos.

Odos sandara

Viskas apie muilo sudėtį. Kaip pasirinkti saugų muilą ir kokių muilų vengti?

Prekės 1 iki 8 iš 12 viso

puslapyje
Puslapis:
  1. 1
  2. 2

Tinklas  Sąrašas 

Mažėjančia tvarka

Prekės 1 iki 8 iš 12 viso

puslapyje
Puslapis:
  1. 1
  2. 2

Tinklas  Sąrašas 

Mažėjančia tvarka