Plaukų priežiūros priemonės

Plaukų priežiūra nėštumo metu ir po gimdymo, dažnai nėštukei nerimą keliantis klausimas. Kaip prižiūrėti plaukus, pakitus jų būklei nėštumo metu ir kokias priemones rinktis.

Išties nėštumo hormonų įtaka nėščiosios plaukams yra sunkiai nuspėjama. 40–50 procentų moterų nėštumo metu pasireiškia intensyvus plaukų augimas ir jų storėjimas. Kitoms gali nutikti priešingai, rašoma, kad nėštumo metu gali keistis net įprastinės plaukų savybės, tokios kaip plaukų garbanojimasis. Pavyzdžiui, nėštumo metu garbanos gali išsitiesti arba lygūs plaukai pradėti garbanotis. Sausėti linkę plaukai gali greičiau riebaluotis ir atvirkščiai.

Dar vienas labai svarbus faktorius, tai priežiūros priemonių saugumas ir kokybė. Pastaruojus metu daug diskutuojama apie odos, plaukų priežiūros priemonėse esančių sudedamųjų dalių kenksminkumą sveikatai. Saugokite save, savo mažylius  ir naudokite saugią kosmetiką. Ji organizmą veikia taip pat, kaip maistas. Labai svarbu, kokias priemones naudojate.  Per odą į jūsų organizmą patenka visos kenksmingos medžiagos, kurios žaloja sveikatą ir teršia organizmą.

Mes siūlome įsigyti natūralius šampūnus, kondicionierius.  Šiuose produktuose nėra jokių chemikalų, parabenų, SLS, Sodium Laurethe Sulfate, Urea, DMDM, Phthalatų.

Šios priemonės yra natūralių ingredientų mišinys, kurių vienas pagrindinių yra taukmedžio sviestas. Taip pat juose rasite ramunėlių, medetkų, alijošių, japonų žaliosios arbatos, arbatmedžio aliejų. Jos ne tik atstato gyvybingumo netekusius plaukus, apsaugo nuo plaukų galiukų lūžinėjimo ir išsišakojimo, bet ir gydo galvos odos problemas, kaip psoriazė, egzema, pleiskanos. Arbatmedžių aliejus veikia kaip antiseptikas, o mentolis stimuliuoja kraujo apytaką, atveria poras, skatina plaukų augimą. Tai viskas ko reikia sveikiems plaukams.

Kad šampūnas geriau putotų ir lengviau išsiplautų praskieskite vandeniu. Paimkite atskirą, užsukamą indą, įpilkite šampūno ir vandens (vandens pilti truputėlį daugiau nei šampūno) ir gerai išplakite. Tada nedidelį kiekį šampūno gerai įmasažuokite į šlapius plaukus, galvos odą ir palikykite keletą minučių, išskalaukite ir dar kartą pakartokite šią procedūrą. Pirmą kartą išsiplauna nešvarumai, antrą kartą plaunant pasisavinami visi būtinieji ingredientai.

Tokiu būdu ne tik atgaivinsite, saugosite savo plaukus ir galvos odą, bet ir sunaudosite daug mažiau šampūno.

Kokoso aliejus yra nepamainomas plaukų ir galvos odos priežiūroje. Jis juos minkština, padeda atkurti sausų ir pažeistų plaukų struktūrą, skatina plaukų augimą, apsaugo nuo jų slinkimo, maitina galvos odą giliai iš vidaus. Atstato gyvybingumo netekusius plaukus, lygina plauko sieneles, apsaugo nuo plaukų galiukų lūžinėjimo ir išsišakojimo, gydo galvos odos problemas, kaip psoriazė, egzema, pleiskanos.

Moksliniais tyrimais įrodyta, jog emu aliejus teigiamai veikia plaukų augimą. Ekeperimetuojant nustatyta, jog daugiau kaip 80 proc. „miegančių“ plaukų folikulų tapo vėl aktyvūs. Todėl jis rekomenduojamas plinkantiems žmonėms. Taip pat tinka nuo pleiskanų, stiprina plaukus, skatina augimą, mažiną slinkimą.

2 Prekė(s)

puslapyje

Tinklas  Sąrašas 

Mažėjančia tvarka

2 Prekė(s)

puslapyje

Tinklas  Sąrašas 

Mažėjančia tvarka