Eteriniai aliejai nuo celiulito

Celiulitas- tai skysčių ir nuodingųjų atliekų susilaikymas riebaliniuose odos audiniuose. Dėl tos priežasties sustorėja riebalinių odos ląstelių sienelės ir atsiranda odos nelygumų.

Aromaterapija yra viena veiksmingiausių, natūralių terapijos formų gydant šį sutrikimą, ypač kai ji derinama su sveika mityba ir lengva mankšta, nes dažniausiai celiulitas vargina sėdimą darbą dirbančias moteris.

Eteriniai aliejai veikia detoksikuojančiai, padeda šalinti toksinus, sujudina limfinę sistemą, varo skysčius ir reguliuoja hormonų veiklą.

Kadangi eteriniai aliejai yra labai koncentruoti, prieš naudojant juos būtina skiesti. Galima pasigamiti anticeliulitinę priemonę: 95 ml bazinio aliejaus ar svieto sumaišyti su 30 - 60 lašų eterinių aliejų mišinio.

Ištepkite celiulito pažeistas sritis pasigamintu anticeliulitiniu mišiniu ir kad rezultatai būtų geresni, veiksmingesni rekomenduojame masažuoti šiūruokle, šepetėliu ar masažavimo pirštine. Taip suaktyvinsite limfos tekėjimą ir nuodingųjų medžiagų pasišalinimą iš riebalinio audinio.

Greipfrutų eterinis aliejus šalina skysčius, nuodingąsias medžiagas iš organizmo ir skatina limfinę sistemą labai tinka anticeliulitinių kremų gamybai.

Kadagio uogų eterinis aliejus turi intoksikaciją šalinantį poveikį. Tai vienas iš veiksmingiausių aliejų kai, reikia iš organizmo pašalinti nuodingąsias medžiagas, skatina šlapimo išsiskyrimą.

Mandarinų eterinis aliejus - tai odos elastingumą palaikanti priemonė.

Morkų eterinis aliejus, šalina toksinus ir turi odos elstingumą ir tonusą palaikančių savybių.

Pačiulių eterinis aliejus turi skysčių susilaikymą mažinančių savybių, tinka nutukimui, celiulitui gydyti.

Nėra prekių atitinkančių pasirinkimą.