Užsisakyti RSS tiekimą

Kosmetikos gamybai

Oda yra pats didžiausias žmogaus organas. Ji yra pralaidi ir porėta. Todėl labai svarbu naudoti sveiką ir saugią kosmetiką.

Žmogus per dieną vidutiniškai naudoja apie 20-25 kosmetikos ir higienos priemones, kuriose yra apie 200 įvairių medžiagų! Dauguma jų tiesiogiai kontaktuoja su oda, kitas įkvepiame. Iki 70% ant odos tepamų, purškiamų priemonių absorbuojasi į kūną. Akivaizdu, kad turėtume naudoti natūralias odos priežiūros priemones, kuriose nėra kenksmingų ingridientų.

Pasinaudokite gamtos dovanojamomis gėrybėmis ir pasigaminkite Jūsų odai tinkantį kremą. Gamybai reikės: nerafinuotų, natūralių aliejų ir sviestų, gėlių vandens, bičių ar augalinio vaško, keleto lašų eterinių aliejų.

Baziniai aliejai. Vertingiausi yra natūralūs, gryni, šalto spaudimo, nerafinuoti aliejai. Rafinavimo metu sunaikinama ne tik aromatas ir spalva, bet beveik visos gerosios savybės. Nerafinuoti aliejai išlaiko savo unikalų kvapą, spalvą. Mes siūlome nerafinuotus, šalto spaudimo aliejus.  Jų išgavimui naudojamos šimtmečių patvirtintos, senovinės aliejų išgavimo technologijos.

Nerafinuoti sviestai. Atstovaujame tik tuos sviestų gamintojus, kurie specializuojasi A rūšies, natūralių, nerafinuotų, ekologiškų sviestų apdirbime ir produktų gamybai naudoja tik "A" rūšies sertikuotą sviestą. Šie gamintojai iš kitų didelių kompanijų išsiskiria tuo, kad produktų gamybai naudoja šimtmečių patikrintą senovinę technologiją, kurios dėka išsaugomas maksimaliausias kiekis drėkinamųjų ir gydomųjų savybių.

Eteriniai aliejai. Jie yra labai koncentruoti. Užtenka keleto lašelių. Apie jų naudojimą, rasite skyrelyje "Eterinai aliejai". Priemename, kad eteriniai aliejai lengvai tirpsta riebiuose aliejuose ir alkoholyje. Netirpsta vandenyje, tik pasiskirsto paviršiuje.

Muilo bazės. Tai natūrali, ekologiška muilo bazė. Šios muilo bazės pagrindinės sudedamosios dalys yra kokosų ir palmių aliejus. Tai pats geriausias derinys muilui. Kokosas gerai putoja, todėl muilo bazėje nėra jokių cheminių, putojimą sukeliančių medžiagų, nėra jokių sintetinių dažiklių ar kvapų (be SLS, Sodium Laurethe Sulfate). Ji puikiai tinka trapiai, gležnai kūdikių odelei, žmonėms turintiems labai jautrią, probleminę odą.  Apie gero muilo svarbą daugiau rasite informacijos mūsų puslapyje "Tiesa apie muilą".

Kosmetinės druskos. Druskos naudojamos kompresams, inhaliacijoms, kūno masažams (su pasirinktu baziniu aliejumi), pylingams ir t.t.

Moliai. Ar žinote, kad kosmetiniu moliu nesunkiai galima pakeisti visus naudojamus prausiklius, dušo gelius ir netgi šampūnus? Gali būti naudojamas veidui ir kūnui prausti, taip pat galvai trinkti. Odos kaukėms, vonioms, gydomiesiems kompresams, įvyniojimams. Odos ligoms gydyti, netgi kovai su seborėja. Tinka plonai ir suvytusiai odai atgaivinti. Molius galima naudoti visiems odos tipams. Molius galima maišyti mineraliniu vandeniu. Galima maišyti su šalto spaudimo aliejais, vaisių ir grūdų tyrėmis, ekstraktais, pridėti eterinių aliejų. Daugiau informacijos rasite "Kosmetinių molių skyrelyje".

Jūros dumbliai. Veiksmingai valo, ištraukia toksinus, nešvarumus ir primaitina odą naudingomis maistinėmis medžiagomis. Skatina organizmo medžiagų apykaitą ir kraujotaką, oda tampa sveika, atgaivinta ir spindinti. Jūros dumblių sudėtyje yra riebiųjų rūgščių, jos padeda kovoti su odos dirginimu ir uždegimais, gali padėti gydant spuogus, psoriazę ir egzemą. Tinka visų tipų odai.

Iš šių ingredientų  galėsite pasigaminti savo kremą, veido prausiklį, kūno šveitiklį ar sviestų mišinį, kurie atitiks individualius jūsų poreikius. Nuo šiol galėsite mėgautis savo namų SPA.

Savo jėgomis pagaminta kosmetika yra 30-60 % pigesnė nei žymių prekės ženklų. Tai padės ne tik sutaupyti pinigus, bet ir išgauti aukštos kokybės, subtilaus kvapo, tekstūros ir unikalios sudėties priemones. Jomis galėsite mėgautis ne tik jūs, bet ir jūsų šeimos nariai bei draugai. Kiekvienai progai ar šventei galėsite įteikti savo gamybos dovaną.

Sukūrėme receptų skyrelį tiems, kurie nori pasigaminti savo gamybos priemones. Šiame skyrelyje rasite receptų priemonių kūnui, plaukams. Nuo paprasčiausių iki įmantriausių mišinių idėjų.

Kosmetikos priemonių receptai. Kūno įvyniojimai, plaukų kaukės, anticeliulitinės kaukės ir daugelis kitų.

Rankų darbo kosmetikos gamintojams rekomenduojama laikytis tam tikrų technologinių reikalavimų, tačiau daugelis linkę eksperimentuoti ir ieškoti individulių receptų. Visi mūsų siūlomi komponentai yra natūralūs, be konservantų ir sintetinių priedų, nežalojantys odos apsauginio sluoksnio.

Prekės 1 iki 8 iš 51 viso

puslapyje
Puslapis:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Tinklas  Sąrašas 

Mažėjančia tvarka

Prekės 1 iki 8 iš 51 viso

puslapyje
Puslapis:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Tinklas  Sąrašas 

Mažėjančia tvarka