Rožių vanduo (hidrolatas)

Gėlių vanduo, kitaip dar vadinamas hidrolatu - tai grynas vanduo, susidarantis augalų ar jų žiedlapių distiliavimo procese. Eterinio aliejaus prisotinti garai vėsdami išskiria vandenį (hidrolatas) ir eterinį aliejų. Augalų distiliavimo proceso metu susidarantis vanduo (hidrolatas) išlaiko ne tik distiliuoto augalo eterinio aliejaus molekules, bet ir kitas naudingasias vandenyje tirpias medžiagas, kurių nėra eteriniuose aliejuose.

Kadangi hidrolate yra eterinio aliejaus molekulių, todėl jis ne tik maloniai kvepia, bet švelniai puoselėja odą, suteikdamas jai distiliuoto augalo naudingųjų savybių. Todėl gėlių vanduo (hidrolatas) rekomenduojamas naudoti vietoje veido toniko, veido drėkiklio ir odos gaiviklio. Gėlių vanduo veikia ne taip intensyviai kaip augalinis eterinis aliejus, todėl yra puiki alternatyva itin jautrią odą turintiems žmonės, taip pat besilaukiančioms moterims, vaikams.

* Rožių vanduo intensyviai drėkina ir stiprina odą;
* Saugo nuo senėjimo ir padeda išlaikyti jos elastingumą;
* Atvėsina perkaitusią odą ir gydo pažeistas kūno vietas;
* Taip pat šis rožių vanduo normalizuoja riebalinių ir prakaito liaukų veiklą;
* Padeda naikinti randus, spuogus;
* Damaskinių rožių vanduo išsiskiria raminančiomis savybėmis, todėl padeda įveikti nuotaikų svyravimus bei atpalaiduoja;
* Rožių hidrolatas tinkamas su paviršiniais išsiplėtusiais kapiliarais odos priežiūrai;
* Naudojamas plaukų priežiūrai, kadangi drėkina pažeistus plaukus;
* Natūraliai aromatingas rožių vanduo tinka visiems odos tipams.

4 Prekė(s)

puslapyje

Tinklas  Sąrašas 

Mažėjančia tvarka

4 Prekė(s)

puslapyje

Tinklas  Sąrašas 

Mažėjančia tvarka