Raudonųjų palmių sviestas nerafinuotas

Šis natūralus, nerafinuotas raudonųjų palmių sviestas pagamintas tradiciniu būdu. Jis yra ryškiai raudonai oranžinės spalvos, malonaus kvapo. Jame išlaikytos visos drėkinamosios ir maitinamosios savybės, gausu natūralaus karotino (provitamino A ), antioksidantų tokotrienolio (vitaminas E).  Gamtoje yra randama apie 600 karotinoidų šaltinių, nuo gelsvai oranžinio iki raudono atspalvio. 50 iš jų turi nevienodą procentą vitamino A. Raudonųjų palmių aliejuje yra 15 kartų daugiau karotino nei morkose ir 300 kartų daugiau nei pomidoruose.

Raudonųjų palmių sviestas padeda normalizuoti odos spalvą, tekstūrą, skatina lastelių regeneraciją, saugo odą nuo senėjimo, raukšlių. Palengvina egzemos ir psoriazės kamuojamų žmonių odos būklę. Taip pat saugo nuo UV spindulių, bei skatina sveiką įdegį. Galite naudoti vieną arba maišyti su kitais aliejais. Mišiniam šis aliejus suteikia rausvai oranžinę spalvą.

Apie 1900 metus palmių aliejus buvo atrastas pietryčių Azijos valstybių, Malaizija šiuo metu yra palmių aliejaus eksporto lyderė pasaulyje. Jie palmių aliejų išgauna iš plantacijose užaugintų palmių vaisių, tai prastesnės kokybės ir pigesnis aliejus, kurio gausiai siūloma mūsų rinkoje.

Mūsų atstovaujamas raudonasis palmių aliejus yra išgaunamas iš vakarų Afrikoje natūraliai augančių Elaeis guineensis tropinių palmių vaisių minkštimo ir sėklų. Tai tradicinis aliejus, kurį Afrikoje išgauna ir naudoja daugiau nei 5000 metų. Jį gamina nedideli šeimyniniai ūkiai. Tai natūralus, ekologiškas sertifikuotas raudonasis palmių aliejus. Pirkdami šį palmių aliejų, jūs palaikote mažuosius šeimyninius ūkius Vakarų Afrikoje.

Aliejai ar riebalai suregavę su deguonimi yra linkę greičiau sugesti. Nerafinuoto palmių aliejaus sudėtyje yra antioksidantų ( vitamino E), jie pasižymi koncervuojančiomis savybėmis, todėl palmių aliejus dažnai naudojamas kaip ingredientas, ilgiau išlaikantis produkto galiojimo laiką.

2 Prekė(s)

puslapyje

Tinklas  Sąrašas 

Mažėjančia tvarka

2 Prekė(s)

puslapyje

Tinklas  Sąrašas 

Mažėjančia tvarka