Vyrams

Šiame skyrelyje esančios priemonės tinkamos naudoti vyrams. Manome, kad šis skyrelis padės jums lengviau išsirinkti ir suprasti kurios priemonės tinka jūsų odos, bei plaukų priežiūrai.

Vyrų oda skiriasi nuo moterų, bet vienija faktorius, jog būtina saugoti odą nuo senėjimo procesų, raukšlių ir žalingo aplinkos poveikio. Vyro oda yra riebesnė, turi didesnes poras. Dauguma moterims skirtų odos priežiūros priemonių, vyrams yra per riebios. Ilgiau naudojant, gali užsikimšti poros ir susidaryti spuogeliai.

Natures-Lift™ kosmetikos gamyboje nenaudojami aliejai, tik didelės koncentracijos drėkikliai ir minkštikliai, išgauti iš augalų, kurie puikiai tinka vyrų odai. Produktų sudėtyje natūralūs vitaminai, žolelių pagrindo ingredientai.

Veido prausiklis - tai pirmoji odos priežiūros priemonė, kuri turėtų būti naudojama ryte ir vakare, riebalų sankaupas, dulkes nuplauti. Kelis kartus per savaitę rekomenduojame naudoti vynuogių sėklų veido šveitiklį, kuris valo odą, gerina jos tonusą, atveria užsikimšusias poras.

Odai pamaitinti, padrėkinti, apsaugoti, siūlome veido kremus ir serumus, kuriose gausu hialurono rūgšties- puikiai drėkina odą, vitamino C - antioksidantas, neutralizuojantis laisvuosius radikalus, stiprinantis kapiliarus, vitaminas A - skatina odos ląstelių atsinaujinimą ir kt.

Skutimosi priemonės pritaikytos jautriai odai, juose nėra dirbtinių kvapiklių, dažiklių, putojimą sukeliančių medžiagų.

Kūno odos priežiūros priemones siūlome pasirinkti atsižvelgiant į odos būklę.

Prekės 1 iki 8 iš 31 viso

puslapyje
Puslapis:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Tinklas  Sąrašas 

Mažėjančia tvarka

Prekės 1 iki 8 iš 31 viso

puslapyje
Puslapis:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Tinklas  Sąrašas 

Mažėjančia tvarka