Oda yra pats didžiausias žmogaus organas. Ji yra pralaidi ir porėta, todėl labai svarbu naudoti sveiką ir saugią kosmetiką.

Žmogus per dieną vidutiniškai naudoja apie 20-25 kosmetikos ir higienos priemones, kuriose yra apie 200 įvairių medžiagų! Dauguma jų tiesiogiai kontaktuoja su oda, kitas įkvepiame. Iki 70% ant odos tepamų, purškiamų priemonių absorbuojasi į kūną.

Tinkamai pasirinktas muilas, pritaikytas prie odos tipo padės išspręsti odos problemas, tokias kaip sausumas, spuogai, alergijos. Venkite muilų su dirbtiniais kvapais ir dažiklias, emulsikliais, jie sausina odą ir palieką sunkiai nuplaunamą plėvelę. Mes rekomenduojame muilus pagamintus iš ekologiškų ingredientų. Natūralios priemonės nedirgina odos, nes jose nėra jokių kenksmingų ar alergiją sukeliančių medžiagų.

Odos priežiūrai (kaip ir maistui) geriausi narafinuti arba šalto spaudimo aliejai, kadangi juose išlieka visos vertingosios savybės.

Senolių patirtis sako medžių aliejai geriausiai gydo žmonių žaizdas. Dėl savo unikalių savybių visame pasaulyje populiarūs yra afrikiečių taukmedžių, australų aborigenų emu ir arbatmedžio aliejai, nerafinuotas kakavos sviestas, natūraliu būdu išgaunamas nerafinuotas kokoso sviestas iš Filipinų.

Rinkoje šiuo metu plati pasiūla įvairių aliejų. Kainos svyruoja nuo kelių iki keliasdšimties litų. Nerafinuoti, natūralūs aliejai yra gana brangūs. Todėl labai svarbu rinktis kokybiškus A rūšies aliejus ir sviestus.

Prekės 1 iki 8 iš 100 viso

puslapyje
Puslapis:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Tinklas  Sąrašas 

Mažėjančia tvarka

Prekės 1 iki 8 iš 100 viso

puslapyje
Puslapis:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Tinklas  Sąrašas 

Mažėjančia tvarka