Anticeliulitinės priemonės

Anticeliulitinės priemonės

Celiulitas, tai struktūriniai pasikeitimai poodiniame riebaliniame sluoksnyje, kurie sutrikdo mikrocirkuliaciją ir limfos atitekėjimą. Dėl intensyvaus riebalų kaupimosi poodiniame sluoksnyje, silpnesnis jungiamasis audinys neišlaiko riebalinių ląstelių spaudimo, pakenkiamas paodis ir pradeda formuotis celiulitas. Celiulitas prasideda tuomet, kai pablogėja odos kraujotaka, prasideda uždegiminio pagrindo jungiamojo audinio pakitimai. Uždegimas išsivysto dėl riebalinio audinio kaupimosi ir paodžio atrofijos.

Norint išvengti ar bent atitolinti celiulito atsiradimą svarbu tinkamai maitintis (apriboti riebalų, angliavandenių kiekį, vartoti daugiau ląstelienos turinčių produktų), vengti žalingų įpročių. Siekiant pagerinti kraujotaką ir audinių mitybą, reikia daugiau mankštintis, judėti, tinkamai prižiūrėti odą (padeda odos masažas, drėkinančių kremų, kūno aliejų naudojimas).

Šiame skyrelyje rasite muilus, druskas, molius, sviestų mišinius, kurie ne tik apsaugo nuo celiulito susidarymo, bet ir šalina toksinus, riebalų sankaupas.

Sukūrėme receptų skyrelį tiems, kurie nori pasigaminti savo gamybos priemones. Šiame skyrelyje rasite anticeliulitinių receptų ir kitų priemonių kūnui, plaukams. Nuo paprasčiausių iki įmantriausių mišinių idėjų.

Receptai su natūraliais moliais, druskomis sviestais ir aliejais

Jei jums nepakanka kantrybės ar laiko gamintis įvairius mišinius, įvyniojimus tuomet gerą poveikį galite gauti tiesiog reguliariai masažuodamos savo problemines odos vietas. Masažo metu naudokite mūsų siūlomus sviestus, kūno losjonus, anticeliulitinius mišinius.

Tai natūralių, kruopščiai atrinktų aktyvių ingredientų mišiniai, padės atkurti odos elastingumą, tamprumą, taip pat pašalinti toksinus, riebalų sankaupas.

Nepraraskite vilties, jei jums atrodo, kad pasirinktas aliejų mišinys neveikia - norint pajausti daugumos natūralių produktų poveikį, reikia naudoti juos bent 1,5 mėnesio. Pirmiausia pajusite odos paskaistėjimą, švelnumą.

Prekės 1 iki 8 iš 11 viso

puslapyje
Puslapis:
  1. 1
  2. 2

Tinklas  Sąrašas 

Mažėjančia tvarka

Prekės 1 iki 8 iš 11 viso

puslapyje
Puslapis:
  1. 1
  2. 2

Tinklas  Sąrašas 

Mažėjančia tvarka