Prausikliai, muilai, šveitikliai natūralūs

Prausikliai, muilai, šveitikliai natūralūs

Prausiklio pagalba galite ne tik pašalinti nešvarumus nuo odos paviršiaus, bet pamaitinti, padrėkinti ir apsaugoti nuo žalingo aplinkos poveikio.

Norėdami geriau suprasti odos funkcijas bei priežiūrą, turėtume prisiminti jos sandarą.

Jūsų patogomui pateikiame išsamią informaciją apie odos sandarą, muilų sudėtį, kaip pasirinkti gerą, saugų muilą ir kokių muilų vengti. Visa tai skaitykite paspaudę ant pasirinktos temos nuorodos.

Odos sandara

Viskas apie muilo sudėtį. Kaip pasirinkti saugų muilą ir kokių muilų vengti?

Kalėdinio muilo gaminimo receptas

Tinkamai pasirinktas muilas, pritaikytas prie odos tipo padės išspręsti odos problemas, tokias kaip sausumas, spuogai, alergijos.

Venkite muilų su dirbtiniais kvapais ir dažiklias, emulsikliais, jie sausina odą ir palieką sunkiai nuplaunamą plėvelę. Mes rekomenduojame muilus pagamintus iš ekologiškų ingredientų. Natūralios priemonės nedirgina odos, nes jose nėra jokių kenksmingų ar alergiją sukeliančių medžiagų.

Pastaruoju metu daug diskutuojama apie šių sudedamųjų dalių kenksminkumą sveikatai.

Platus asortimentas tikrai padės išsirinkti sau mėgstamo natūralaus uogų ir vaisių kvapo muilą. Jūsų odą puoselės gėlių ir medžių vaisių aliejai. Šių priemonių pagrindinis ingredientas yra taukmedžių, kakavos ir kiti sviestai ir aliejau. Taip pat juose rasite ramunėlių, medetkų, alijošių, japonų žaliosios arbatos, arbatmedžio aliejų.

Juose nėra parabenų, SLS, Sodium Laurethe Sulfate, Urea, DMDM, Phthalatų.

Prekės 1 iki 8 iš 20 viso

puslapyje
Puslapis:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Tinklas  Sąrašas 

Mažėjančia tvarka

Prekės 1 iki 8 iš 20 viso

puslapyje
Puslapis:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Tinklas  Sąrašas 

Mažėjančia tvarka