Priemonės nuo strijų

Strijos – tai šviesiai rožiniai ar balti į randus panašūs odos ruoželiai, atsirandantys ant pilvo, krūtų, sėdmenų, pažastyse bei kitose kūno vietose. Strijų atsiradimo priežastis – susilpnėjusios dermos (giliojo odos sluoksnio) elastinės skaidulos, sutrikusi elastino ir kolageno gamyba. Tai ne liga, o estetinis odos defektas, skirtingai nuo celiulito, kankinantis tiek moteris, tiek vyrus.

Priežasčių yra daug – tai nutukimas (10 proc.), nėštumas (50 proc.), endokrininiai sutrikimai (60 proc.). Kai strijos yra raudonos, t.y. „šviežios“, jas dar galima panaikinti taikant kompleksinį gydymą. Laikui bėgant jos šviesėja ir plečiasi. Kai pasidaro baltos, tampa panašios į randus. Strijų gali atsirasti dėl įvairių priežasčių. Jų būna net paaugliams – net 70 proc. mergaičių ir 30 proc. berniukų brendimo laikotarpiu atsiranda strijų. Moteris prieš nėštumą ir nėštumo metu turėtų profilaktiškai naudoti specialius kremus. Sportas, kiek leidžia galimybės aktyvus judėjimas sumažina strijų atsiradimo tikimybę. Prižiūrėkime savo odą, įvairiomis priemonėmis gerinkime jos struktūrą, tuomet ji ilgiau išliks elastinga, graži ir stangri.

Siūlome naudoti natūralius aliejus ir mišinius strijų prevencijai, skirtus krūtinei, šlaunims, sėdmenims. Naudokite ypač nėštumo metu, kaip prifilaktinę priemonę.

Šių priemonių nuo strijų sudėtyje tik natūralūs, organinės kilmės, nerafinuoti aliejai. Nėra jokių papildomų kvapų, dažų, sintetinių priedų. Vertingų aliejų balansas, apsaugo, drėkina, maitina, atkuria, stiprina, ramina odą, neleisdamas formuotis strijoms. Šie aliejai nuramins nėštumo metu, atsiradusius sausumo, niežėjimo, tempimo pojūčius. Tepasi lengvai, nepalieka riebumo jausmo.

Abrikosų kauliukų aliejus – lengvai įsigeria i odą, jame gausu vit A, taip pat B1, B2, B6, B17, E, C. Turi švelninančių savybių, tinka visu tipu oda. Padeda atstatyti odos elastingumą, ramina suirzusią odą. Ypač tinkamas apsaugai nuo striją, mažina net ir esamas strijas, bei randus.

Argano aliejus apsaugo nuo strijų, tai pat mažina ir esamas strijas, bei randus. Daugeliui moterų strijos atsiranda po vaiko gimimo, odai praradus savo tamprumą. Šis aliejus puikiai tinka odos elastingumui, tamprumui atstatyti.

Cupuacu sviestas turi daug oleino, palmitino ir linolo rūgsčių, kurios padeda atkurti ir išlaikyti odos elastingumą.

Besilaukiančios mamytės  naudoja "Kakavos ir kokosų sviestų mišinį" arba "Taukmedžio, tucuma, kakavos ir mangų sviesto mišinį", kaip prevencinę priemonę nuo strijų. 

Vitaminas E - veikdamas kaip antioksidantas apsaugo odos ląsteles nuo kenksmingo aplinkos poveikio, neleidžia odai senti, mažina randus, apsaugo nuo drėgmės praradimo, stiprina odą, neleidžia formuotis strijoms.

Prekės 1 iki 8 iš 13 viso

puslapyje
Puslapis:
  1. 1
  2. 2

Tinklas  Sąrašas 

Mažėjančia tvarka

Prekės 1 iki 8 iš 13 viso

puslapyje
Puslapis:
  1. 1
  2. 2

Tinklas  Sąrašas 

Mažėjančia tvarka