Balzamai, kremai vaikams

Vaiko odelė yra labai jautri, švelni ir lengvai pažeidžiama. Taigi nereiktų pamiršti, kad visas reikiamas priemones svarbu parinkti pagal mažylio odelės tipą, kad išlaikytų reikiamą pH. Kaip nebūtų keista, bet naujagimių ir vaikų priežiūros priemonėse randama labai daug kenksmingų cheminių medžiagų.

Rekomenduojama odos priežiūrai naudoti bekvapes, bespalves priemones, nes kvapą ir spalvą jiems suteikia cheminės medžiagos, kurios kelia alergiją ir dirgina odą.

Oda, kaip ir bet kuri organizmo sistema, auga, bręsta ir tvirtėja. Paprastai daugelis kūdikių odos negalavimų augant sumažėja ar visai dingsta. Tačiau, jei nuo pat pirmųjų dienų mažylio odelė nebus prižiūrima, negalavimai gali išlikti ilgesnį laiką ir kankinti daug metų.

Visuomet stenkitės rinktis tik natūralias priežiūros priemones, nes jas naudojant yra mažiausia odos sudirginimo tikimybė.

Šiе kūdikių balzamaи, pagaminti iš natūralių, ekologiškų, kūdikiams ir vaikams saugių ingredientų. Balzamų sudėtinės dalys tai prabangūs aliejai, sviestai, kurie yra pritaikyti kūdikėlių kūnelių priežiūrai. Jie padės puoselėti, saugoti nuo iššutimų ir stiprinti jautrią, lengvai pažeidžiamą mažylių odelę. Balzamas yra kūdikiško minkštumo, švelnus, labai lengvai tepasi. Tai tikra atgaiva mažylio kūneliui. Šis balzamas ne tik apsaugo, bet ir drėkina, sugydo, naikina išsausėjimus, suminkština jautrią kūdikėlių odytę. Jis tarsi apgaubia kūdikėlio kūnelį apsaugine plėvele, kuri neleidžia drėgmei išgaruoti ir neleidžia susidaryti išsausėjimams.

1 Prekė(s)

puslapyje

Tinklas  Sąrašas 

Mažėjančia tvarka

1 Prekė(s)

puslapyje

Tinklas  Sąrašas 

Mažėjančia tvarka