Priemonės naujagimiams

Ekologiški kūno prausikliai, aliejai, sviestai, šampūnai naujagimiams

Šios priemonės - tai gamtos dovana jums ir jūsų vaikučiams. Jos yra natūralios, bekvapės, bespalvės. Jose nėra jokių odą dirginančių ir alergiją sukeliančių medžiagų.

Natūralūs, bekvapiai muilai tinka veido, viso kūnelio prausimui, taip pat galite plauti ir plaukučius. Šių muilų pagrindinės sudedamosios dalys yra kokosų, palmių, alyvuogių, kakavos ir medetkų aliejai. Kokosas gerai putoja, todėl muile nėra jokių cheminių, putojimą sukeliančių medžiagų.

"Best Natures Cosmetic" nerafinuotas kokosų sviestas pripažintas labiausiai tinkamu naujagimių ir vaikų kūnelio masažui.Jis turi daug naudingų antibakterinių, antivirusinių savybių Natūraliame, nerafinuotame kokosų svieste, kaip ir motinos piene gausu "Lauric" rūgšties, kuri stiprina imuninę sistemą, sunaikina pavojingus virusus ir bakterijas.

Kūnelio priežiūrai naudokite natūralų, nerafinuotą taukmedžių sviestą. Tai riebalinis ekstraktas iš taukmedžių riešutų sėklų. Jis turi drėkinamųjų ir gydomųjų savybių. Todėl mažyliams pravers kiekvieną dieną, nes ne tik apsaugo, bet ir sugydo nušutusią, jautrią kūdikių odelę.

Taukmedžių ekstrakte yra natūralių uždegimą slopinančių medžiagų, gydančių įvairiausius odos negalavimus: egzemą, dermatitą, psoriazę, sumušimus, uždegimus, vabzdžių įkandimus ir kitus odos negalavimus.

Šis ekstraktas nuramina sudirgusią odą, mažina niežėjimą, gydo išsausėjimų pažeistą jautrią kūdikių odelę. Tai puiki priemonė žaizdelėms gydyti ir paraudusiai odai puoselėti.

Emu aliejus yra saugi, efektyvi naujagimių, vaikų odos gydymo ir priežiūros priemonė. Emu aliejus yra netoksiškas, nesukelia alergijos, lengvai absorbuojasi. Jį galima naudoti net itin jautriai odai. Lašinkite 1-2 lašelius ant pažeistos vietos ir švelniai įtrinkite. Pirmomis dienomis rekomenduojame naudoti kiek įmanoma dažniau, profilaktinei odos prižiūrai užtenka 1-2 kartus per dieną.

Emu aliejuje esančios natūralios Omega-3,6,9 rūgštys malšina skausmą, sumažina uždegimus.

Todėl "Emu aliejus" puikiai tinka kūdikiams nuo iššutimų apsaugoti, egzemai ar dermatitui, nudegimams gydyti, galvytės odos susidariusios luobelės priežiūrai, patinusių ir skausmingų dantenų apraminimui.

Šios ekologiškos priemonės skirtos naujagimiams ir besilaukiančioms mamytėms. Padės puoselėti, saugoti nuo iššutimų ir stiprinti jautrią, lengvai pažeidžiamą mažylių odelę.

Prekės 1 iki 10 iš 13 viso

puslapyje
Puslapis:
 1. 1
 2. 2

Tinklas  Sąrašas 

Mažėjančia tvarka
 1. Rinkinukas: nerafinuotas geltonasis taukmedžių sviestas iš Vakarų Afrikos naujagimiams ir vaikams 120ml + ekologiškas bekvapis, bespalvis muilas 110g. (Kosmetikos priemonės)

  Rinkinukas: nerafinuotas taukmedžių sviestas iš Vakarų Afrikos naujagimiams ir vaikams 120ml + ekologiškas bekvapis, bespalvis muilas 110g. Siunčiama tiesiai iš gamintojo "Best Natures Cosmetic", KANADA

  Nuolatinė kaina: 14,00 €

  Akcija: 12,00 €

  Šis rinkinukas - tai gamtos dovana Jūsų vaikučiui.Tik nerafinuotame taukmedžių svieste yra visi elementai, kurie yra būtini palaikyti sveikos odelės balansui (odelė aprūpinama visais reikalingais vitaminais ir elementais). Turi natūralių priešuždegiminių medžiagų, todėl labai naudingas egzemai ar dermatitui gydyti, alergijų, nudegimų, sumušimų atvejais, apsaugo ir sugydo iššutimus. Šaltuoju metu puiki apsauga nuo šalčio ir vėjo. Natūralus, bekvapis rankų darbo muilas tinka veido, viso kūnelio prausimui ir plaukučiams. Šio muilo pagrindinės sudedamosios dalys yra kokosų, palmių, alyvuogių aliejai. Kokosas gerai putoja, todėl muile nėra jokių cheminių, putojimą sukeliančių medžiagų. Visi ingredientai ekologiški sertifikuoti, saugūs mažyliams.

  Sužinok daugiau
 2. "Best Nature's Cosmetic" Natūralus, ekologiškas skystas muilas ir šampūnas naujagimiams.

  "Best Nature's Cosmetic" skystas muilas ir šampūnas vaikams (natūralus, ekologiškas). Kiekis 240 ml. Siunčiama tiesiai iš gamintojo "Best Natures Cosmetic", KANADA

  Nuolatinė kaina: 12,00 €

  Akcija: 7,80 €

  Šis natūralus, bekvapis skystas muilas tinka veido, viso kūnelio prausimui ir plaukučius plauti. Šio muilo pagrindinės sudedamosios dalys yra kokosų ir alyvuogių aliejus. Kokosas gerai putoja, todėl muile nėra jokių cheminių, putojimą sukeliančių medžiagų. Tai tikra gamtos dovana jūsų kūdikio rankytėm, veideliui ir visam kūneliui. Ingredientai sertifikuoti organiniai (ekologiški). Muilas yra bekvapis ir be jokių dažų. Šį muilą rekomenduojame naujagimiams ir besilaukiančiom mamytėm. Nes per placentą visos medžiagos yra perduodamos kūdikiui. Muilas yra švelnus, neerzina odos, tinka ir esant probleminei odai (dermatitui ar kitiems odos negalavimams).

  Sužinok daugiau
 3. Balzamas kūdikiams (100 % natūralus, nerafinuotas). Kiekis 120 ml Siunčiama tiesiai iš gamintojo "Best Natures Cosmetic", KANADA

  Balzamas kūdikiams (100 % natūralus, nerafinuotas). Kiekis 120 ml Siunčiama tiesiai iš gamintojo "Best Natures Cosmetic", KANADA

  15,00 €

  Šis kūdikių balzamas, pagamintas iš natūralių, ekologiškų, kūdikiams saugių ingredientų. Balzamo sudėtinės dalys tai prabangūs aliejai, sviestai, kurie yra pritaikyti kūdikėlių kūnelių priežiūrai. Jie padės puoselėti, saugoti nuo iššutimų ir stiprinti jautrią, lengvai pažeidžiamą mažylių odelę. Balzamas yra kūdikiško minkštumo, švelnus, labai lengvai tepasi. Tai tikra atgaiva mažylio kūneliui. Šis balzamas ne tik apsaugo, bet ir drėkina, sugydo, naikina išsausėjimus, suminkština jautrią kūdikėlių odytę. Jis tarsi apgaubia kūdikėlio kūnelį apsaugine plėvele, kuri neleidžia drėgmei išgaruoti ir neleidžia susidaryti išsausėjimams.

  Sužinok daugiau
 4. Ekologiškas bekvapis muilas jautriai odai

  Ekologiškas bekvapis muilas jautriai vaikučių odai (Unscented / Sensitive Skin ) 120 g. Siunčiama tiesiai iš gamintojo "Best Natures Cosmetic", KANADA

  5,00 €

  Šis švelnus, bekvapis ir bespalvis muilas, kurio sudėtyje nėra eterinių aliejų, puikiai tinka kūdikiams ir jautrią, probleminę odą turintiems žmonėms. Šio muilo pagrindinės sudedamosios dalys yra kokosų ir palmių aliejus. Tai pats geriausias derinys muiliui. Kokosas gerai putoja, todėl muile nėra jokių cheminių, putojimą sukeliančių medžiagų. Tai tikra gamtos dovana jūsų kūdikio rankytėm, veideliui ir visam kūneliui. Ingredientai sertifikuoti organiniai (ekologiški). Muilas yra bekvapis ir be jokių dažų. Šį muilą rekomenduojame naujagimiams ir besilaukiančiom mamytėm. Nes per placentą visos medžiagos yra perduodamos kūdikiui.

  Sužinok daugiau
 5. Emu aliejus naujagimiams ir vaikams

  Emu aliejus naujagimiams ir vaikams (100 % grynas, A rūšies, sertifikuotas). Kiekis 60 ml. Siunčiama tiesiai iš gamintojo "Best Natures Cosmetic", KANADA

  18,00 €

  Emu aliejus yra saugi, efektyvi naujagimių, vaikų odos gydymo ir priežiūros priemonė. Emu aliejus yra netoksiškas, nesukelia alergijos, lengvai absorbuojasi. Jį galima naudoti net itin jautriai odai. Lašinkite 1-2 lašelius ant pažeistos vietos ir švelniai įtrinkite. Pirmomis dienomis rekomenduojame naudoti kiek įmanoma dažniau, profilaktinei odos prižiūrai užtenka 1-2 kartus per dieną. Emu aliejuje esančios natūralios Omega-3,6,9 rūgštys malšina skausmą, sumažina uždegimus. Todėl Emu aliejus puikiai tinka kūdikiams nuo iššutimų apsaugoti, egzemai ar dermatitui, nudegimams gydyti, ant galvytės odos susidariusios luobelės priežiūrai, patinusių ir skausmingų dantenų apraminimui. Šis aliejus yra valytas daug amžių Australų aborigenų naudojamais tradiciniais metodais, nenaudojant cheminių medžiagų, išsaugotos visos vertingosios savybės. Valymo metu iš šio gyvulinės kilmės produkto pašalinamos tik bakterijos ir kietosios dalelės.

  Sužinok daugiau
 6. Kamelijų aliejus (nerafinuotas)

  Kamelijų aliejus (nerafinuotas). Ekologiškas. Kiekis 30 ml Siunčiama tiesiai iš gamintojo "Best Natures Cosmetic", KANADA

  Nuolatinė kaina: 6,00 €

  Akcija: 3,90 €

  Kamelijų aliejus naudojamas veido ir kūno odos, plaukų, nagų priežiūrai. Minkština, maitina, drėkina regeneruoja, ramina odą. Stabdo veido odos raukšlių susidarymo procesą, bei padeda sumažinti esamas raukšles. Nesukelia alerginės reakcijos. Tinka visiems odos tipams, bet ypač brandžiai, sausai. Dėl savo lengvos tekstūros tinka mišriai odai prižiūrėti. Nepalieka riebumo jausmo, greitai ir lengvai absorbuojasi į odą. Dėka sudėtyje esančio didelio kalogeno kiekio mažina strijų, randų žymes. Besilaukiančioms mamytėms tinka strujų prevencijai nėštumo metu. Gimus mažyliui galima naudoti naujagimio kūnelio masažui. Kamelijų aliejus plaukams suteikia  išskirtinį blizgesį, skatina jų augimą, pagerina plaukų galiukų būklę. Saugo odą ir plaukus nuo kenksmingų ultravioletinių spindulių. Po saulės vonių minkština, maitina, drėkina, ramina nudegusią, pleiskanojančią odą. Kamelijų aliejų galima naudoti gryną arba maišytą su kitais aliejais.

  Sužinok daugiau
 7. Kamelijų aliejus (nerafinuotas). Ekologiškas. Kiekis 60 ml Siunčiama tiesiai iš gamintojo "Best Natures Cosmetic", KANADA

  Kamelijų aliejus (nerafinuotas). Ekologiškas. Kiekis 60 ml Siunčiama tiesiai iš gamintojo "Best Natures Cosmetic", KANADA

  Nuolatinė kaina: 8,00 €

  Akcija: 5,20 €

  Kamelijų aliejus naudojamas veido ir kūno odos, plaukų, nagų priežiūrai. Minkština, maitina, drėkina regeneruoja, ramina odą. Stabdo veido odos raukšlių susidarymo procesą, bei padeda sumažinti esamas raukšles. Nesukelia alerginės reakcijos. Tinka visiems odos tipams, bet ypač brandžiai, sausai. Dėl savo lengvos tekstūros tinka mišriai odai prižiūrėti. Nepalieka riebumo jausmo, greitai ir lengvai absorbuojasi į odą. Dėka sudėtyje esančio didelio kalogeno kiekio mažina strijų, randų žymes. Besilaukiančioms mamytėms tinka strujų prevencijai nėštumo metu. Gimus mažyliui galima naudoti naujagimio kūnelio masažui. Kamelijų aliejus plaukams suteikia  išskirtinį blizgesį, skatina jų augimą, pagerina plaukų galiukų būklę. Saugo odą ir plaukus nuo kenksmingų ultravioletinių spindulių. Po saulės vonių minkština, maitina, drėkina, ramina nudegusią, pleiskanojančią odą. Kamelijų aliejų galima naudoti gryną arba maišytą su kitais aliejais.

  Sužinok daugiau
 8. Kokosų aliejus naujagimiams ir vaikams

  Kokosų aliejus naujagimiams ir vaikams (100% natūralus, nerafinuotas, ekologiškas). Kiekis 120 ml. Siunčiama tiesiai iš gamintojo "Best Natures Cosmetic", KANADA.

  9,00 €

  Nerafinuotas kokosų sviestas pripažintas labiausiai tinkamu naujagimių ir vaikų kūnelio masažui. Jis turi daug naudingų antibakterinių, antivirusinių savybių. Natūraliame, nerafinuotame kokosų svieste, kaip ir motinos piene gausu "Lauric" rūgšties, kuri stiprina imuninę sistemą, sunaikina pavojingus virusus ir bakterijas. Vaikučių odelė, kaip ir suaugusiųjų, iš aplinkos absorbuoja įvairias medžiagas, gydomąsias bei toksines. Labai svarbu tinkama priežiūra ir apsauga. Masažui po maudynių rekomenduojame Kokosų aliejų. Tai saugi, natūrali priemonė, kuri saugo nuo iššutimų ir stiprina jautrią, lengvai pažeidžiamą mažylių odelę. Tinka ant kūdikių galvytės odos susidariusios luobelės priežiūrai.

  Sužinok daugiau
 9. Rinkinukas vaikams
 10. Taukmedžių sviestas (100 % natūralus, nerafinuotas A rūšies) 240 ml

  Taukmedžių sviestas (100 % natūralus, nerafinuotas A rūšies). Ekologiškas. Kiekis 240 ml. Siunčiama tiesiai iš gamintojo "Best Natures Cosmetic", KANADA

  15,00 €

  100 % visiškai natūralus, A rūšies nerafinuotas ir organinis taukmedžių sviestas iš šiaurinės Ganos (Valstybė vakarų Afrikoje). Rusvai gelsva spalva. Sužinok daugiau

Prekės 1 iki 10 iš 13 viso

puslapyje
Puslapis:
 1. 1
 2. 2

Tinklas  Sąrašas 

Mažėjančia tvarka