Prausikliai, muilai su taukmedžio sviestu

Venkite muilų su dirbtiniais kvapais ir dažiklias, emulsikliais, jie sausina odą ir palieką sunkiai nuplaunamą plėvelę.

Visi mūsų muilai pagaminti iš 100% natūralių, ekologiškų ingredientų. Jų sudėtyje nėra parabenų, SLS, Sodium Laurethe Sulfate, Urea, DMDM, Phthalatų.

Šiame skyrelyje rasite "Afrikietišką Juodąjį" muilą ir kitus muilus, kurių pagrindą sudaro taukmedžių sviestas, kokosų, palmių aliejai. Taukmedžio sviestas turi būtinųjų riebiųjų rugščių ir vitaminų A, B, C, D, E ir K.

Afrikietiškas juodasis muilas yra vienas iš sveikiausių muilų, nes jis sudarytas tik iš grynų, paprastų ingredientų iš gamtos. Juodasis muilas gaunamas senoviniu, tradiciniu būdu. Jo gamybos procese panaudojami vietinio derliaus augalų pelenai, kakavos pupelių lukštai, palmių lapai, taukmedžių ar bananų žievės.

Pirmiausiai lapai bei žievės yra džiovinami saulėje. Paskui jie skrudinami katile ant laužo liepsnos arba tiesiog puode ant viryklės. Stengiamasi palaikyti pastovią temperatūrą, kuri yra labai svarbi, siekiant išgauti reikiamą muilo spalvą, tekstūrą bei kvapą. Toliau pilamas vanduo bei taukmedžio, kokosų ar palmių aliejai. Viskas yra kruopščiai maišoma mažiausiai parą. Po to ši muilo masė yra paliekama kelioms savaitėms brandintis.

Iš augalų žievių muilas pasisavina vitaminą A, E ir geležį. Pelenai, patys iš savęs turi žaizdas, įbrėžimus, įpjovimus gydančių savybių. Šis muilas, lyginant su kitais muilais, turi didžiausią kiekį taukmedžio sviesto, kuris apsaugo nuo UV spindulių.

Šie muilai tinka visų tipų odai ir įvairaus amžiaus žmonėms. Drėkina ir minkština odą, gerina pažeistos odos būklę. Taip padeda sumažinti riebios odos problemas, naikina spuogus, bėrimus, probleminės odos, kaip acne, priežiūrai. Efektyviai nuvalo makiažą, padeda išlaikyti sveiką odą, apsaugo ją nuo ankstyvo senėjimo, drėkina, jaunina odą, giliai valo poras.

Visi mūsų muilai tinka naudoti ir suaugusiems ir vaikams.

4 Prekė(s)

puslapyje

Tinklas  Sąrašas 

Mažėjančia tvarka

4 Prekė(s)

puslapyje

Tinklas  Sąrašas 

Mažėjančia tvarka