Kremai veidui su taukmedžių sviestu

Nuo raukšlių atsiradimo nesame apsaugoti nei vienas. Tik galime tinkamai prižiūrėti odą, kad jinai neprarastų elastingumo, apsaugoti ją nuo UV spindulių žalingo poveikio, skatinti odos regeneraciją, atstatyti drėgmę ir rūgštingumą.

Mes rekomenduojame priešraukšlinį veido kremą su nerafinuotu, natūraliu taukmedžio sviestu. Šis kremas užkerta kelią ankstyvoms raukšlelėms ir raukšlėms. Jame yra taukmedžio sviestas, matriksilis (natūralus botulino pakaitalas), jūros dumbliai. Jis sušvelnins raukšles ir raukšleles, sumažins strazdanas ir senatvines dėmes, padrėkins ir atstatys odos elastingumą. Jis tinka visiems odos tipams, jo sudėtyje nėra vazelino, nekemša porų. Tinka paakiams.

100 % natūraliame, nerafinuotame Taukmedžių svieste yra visi elementai, kurie yra būtini palaikyti sveikos odos balansui (oda aprūpinama visais reikalingais vitaminais ir elementais), elastingumui (sutvirtina odą bei ją stangrina, suteikia odai tamprumo) ir odos tonui (padeda sumažinti pigmentacijos ženklus ir dėmių atsiradimą). Jaunina, drėkina sausą ir senstančią odą. Užkerta kelią ankstyvom raukšlėm ir mažina giliąsias raukšles.

Šiuose produktuose nėra jokių chemikalų, parabenų, SLS, Sodium Laurethe Sulfate, Urea, DMDM, Phthalatų. Pastaruojus metu daug diskutuojama apie šių sudedamųjų dalių kenksminkumą sveikatai. Saugokite savo šeimą ir naudokite saugią kosmetiką. Tai tas pats, kaip maistas. Labai svarbu, kokias priemones naudojate. Per odą į jūsų organizmą patenka visos kenksmingos medžiagos, kurios žaloja sveikatą ir teršia organizmą.

Nėra prekių atitinkančių pasirinkimą.