Kremai kūnui su taukmedžio sviestu

Kremai ir losjonai dažniausiai naudojami kaip apsauginės, stangrinančios, elastingumą, drėgmę atstatančios, odą maitinančios priemonės.

Kremai ir losjonai yra lengvos konsistencijos, skvarbūs, greitai susigeria į odą, nepalikdami riebumo pojučio.

Šių kremų pagrindą sudaro nerafinuotas, natūralus taukmedžio sviestas, kuris pasižymi gydomosiomis ir drėkinamosiomis savybėmis.

Naudokite kasdieną,  jūsų rankų ir kūno oda bus apsaugota ir aprūpinta natūraliais vitaminais, kalciu, proteinais.

Anticeliulitinio kremo - sviesto sudėtyje esančios veikliosios medžiagos, neleidžia riebalams kauptis ląstelėse, skatina kolageno gamybą, stangrina, drėkina odą, mažina apimtis, atkuria odos elastingumą.

1 Prekė(s)

puslapyje

Tinklas  Sąrašas 

Mažėjančia tvarka
  1. Anticeliulitinis sviestas

    Anticeliulitinis sviestas (100% natūralus). Kiekis 120 ml Siunčiama tiesiai iš gamintojo "Best Natures Cosmetic", KANADA

    16,00 €

    Celiulitas, tai struktūriniai pasikeitimai poodiniame riebaliniame sluoksnyje, kurie sutrikdo mikrocirkuliaciją ir limfos atitekėjimą. Dėl intensyvaus riebalų kaupimosi poodiniame sluoksnyje, silpnesnis jungiamasis audinys neišlaiko riebalinių ląstelių spaudimo, pakenkiamas paodis ir pradeda formuotis celiulitas. Celiulitas prasideda tuomet, kai pablogėja odos kraujotaka, prasideda uždegiminio pagrindo jungiamojo audinio pakitimai. Uždegimas išsivysto dėl riebalinio audinio kaupimosi ir paodžio atrofijos. Šis anticeliulitinis sviestas, tai natūralių, kruopščiai atrinktų aktyvių ingredientų mišinys, padės atkurti odos elastingumą, tamprumą, taip pat pašalinti toksinus, riebalų sankaupas. Sužinok daugiau

1 Prekė(s)

puslapyje

Tinklas  Sąrašas 

Mažėjančia tvarka