Priemonės vaikams su taukmedžio sviestu

Vaikučių odelė, kaip ir suaugusių, iš aplinkos sugeria gydomąsias ir toksines medžiagas. Todėl, būtina atkreipti dėmesį kuo tepate odelę. Visų pirma reikėtų žinoti, kokias priemones reikia rinktis ir kaip jas tinkamai naudoti.

Vaikučių odelės priežiūrai ir probleminės odos gydymui, geriausi nerafinuti arba šalto spaudimo aliejai, kadangi juose išlieka visos vertingosios savybės.

Aukščiausios A rūšies nerafinuotas, ekologiškas taukmedžio sviestas turi visus elementus, kurie yra būtini palaikyti sveikos odelės balansui (odelė aprūpinama visais reikalingais vitaminais ir elementais). Puikiai apsaugo, sugydo nušutusią jautrią kūdikių odelę; Apsauga nuo vėjo ir saulės; Turi natūralią UV apsaugą; Turi natūralių priešuždegiminių medžiagų, todėl labai naudingas vabzdžių įkandimų, alergijų, nudegimų, nušalimų ar sumušimų atvejais; Tinka masažui; Gelbsti nuo strijų nėštumo metu.

Plakų prisžiūros priemonės yra natūralių ingredientų mišinys, kurių vienas pagrindinių yra nerafinuotas taukmedžio sviestas. Jos ne tik atstato gyvybingumo netekusius plaukus, apsaugo nuo plaukų galiukų lūžinėjimo ir išsišakojimo, bet ir gydo galvos odos problemas, kaip psoriazė, egzema, pleiskanos. Arbatmedžių aliejus veikia kaip antiseptikas, o mentolis stimuliuoja kraujo apytaką, atveria poras, skatina plaukų augimą.

Šiuose produktuose nėra jokių chemikalų, parabenų, SLS, Sodium Laurethe Sulfate, Urea, DMDM, Phthalatų. Pastaruojus metu daug diskutuojama apie šių sudedamųjų dalių kenksminkumą sveikatai. Saugokite savo šeimą ir naudokite saugią kosmetiką. Tai tas pats, kaip maistas. Labai svarbu, kokias priemones naudojate. Per odą į jūsų organizmą patenka visos kenksmingos medžiagos, kurios žaloja sveikatą ir teršia organizmą.

Prekės 1 iki 8 iš 9 viso

puslapyje
Puslapis:
  1. 1
  2. 2

Tinklas  Sąrašas 

Mažėjančia tvarka

Prekės 1 iki 8 iš 9 viso

puslapyje
Puslapis:
  1. 1
  2. 2

Tinklas  Sąrašas 

Mažėjančia tvarka